Od 1 200- 1 500 EUR brutto
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Bratislava
Pre úspešnú slovenskú advokátsku kanceláriu hľadáme ďalšieho člena tímu, Junior právnika, ideálne s dvojročnými skúsenosťami a perfektnou angličtinou.
Chceli by ste zažiť dynamické prostredie advokátskej kancelárie? Zaujímate sa o bankové financovanie, M&A, všeobecné korporátne právo, alebo nehnuteľnosti?
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Vyžadujeme prax aspoň v jednej z týchto oblastí:
(a) bankového financovania (LMA zmluvy, bilaterálne a syndikované financovanie, úverové a zabezpečovacie dokumenty a pod.)
(b) zlúčení a akvizícií (M&A) (M&A transakcie, kúpy a predaje podnikov a spoločností, protimonopolné aspekty, získavanie súhlasov orgánov a verejných autorít, následné oznamovacie povinností a pod.)
(c) všeobecného korporátneho práva (zakladanie, zmena spoločností, zlučovanie a rozdeľovanie spoločností, pracovnoprávne vzťahy, valné zhromaždenia, obchodné zmluvy a pod.)
(d) nehnuteľností (kúpa a predaje pozemkov a stavieb, rozdeľovanie nehnuteľností, developerské projekty, zmluvy o dielo na stavbu, sceľovanie pozemkov, vecné bremená, záložné práva, nájomné vzťahy a pod.)

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Pokročilý (C1)
Vodičský preukaz
skupina B
Počet rokov praxe
2
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Kandidát by mal mať ideálne 2 roky skúsenosti z všeobecného korporátneho práva, bankového financovania, M&A alebo nehnuteľností. KO kritériom je anglický jazyk, ktorý musí byť na vynikajúcej úrovni.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial