Naši milí klienti,

 My v Neumanne už žijeme  vianočnou atmosférou  V našom dnešnom newsletteri Vám okrem čerstvej nádielky skvelých kandidátov zasielame aj návod na namiešanie ideálneho koktailu predvianočnej nálady ála Neumann.

 

Zo zoznamu vianočných piesní (my odporúčame youtube) vyberáme Michaela Bublého a jeho dokonalý vianočný album Christmas Deluxe. Vianoce budete cítiť :)

 

Rozsvietime všetky vianočné svetielka. V Neumanne ich veru nemáme málo. Ste na polceste k dokonalej vianočnej atmosfére.

Atmosféru podčiarkne vianočný punč (samozrejme, najmä počas pracovnej doby, len s rumom opatrne) Pripájame skvelý recept

Zvaríme 1l červeného vína s celou škoricou a asi 8 ks klinčekov, osladíme cukrom (3 lyžice).Vložíme na kúsky nakrájaný pomaranč aj s kôrou a asi hrsť sušených hrozienok. Uvaríme 1l silného čierneho čaju, ktorý prilejeme k vriacemu vínu. Prilejeme cca 2,5 dcl rumu (podľa chuti). Podľa chuti ešte osladíme alebo pridáme rum.

Medovníky, koláčiky.. zabezpečte v kancelárii dosť vianočného, čo najsladšieho pečiva.

Vianočný outfit v podobe pohodlného, teplého, možno trochu gýčoveho svetra doplneného o výrazne vianočné ponožky sú MUST HAVE!

Usmievajte sa. Od rána, celý deň. Užívajte si prítomnosť kolegov, priateľov, rodiny a skvelých kandidátov od nás, tímu Neumann Consulting.

X
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial