Základná zložka mzdy (brutto) Dohodou
Bratislava, Šafárikovo námestie 4, Staré Mesto
Nášmu Neumann recruiting star tímu chýba jeden významný článok. Si to ty?
To najdôležitejšie o nás #MyChodímeDoPráceJedineSÚsmevom!
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
– samostatná realizácia výberových konaní
– inzercia pozícii + aktívne oslovovanie kandidátov + práca s databázou
– vyhľadávanie kandidátov + pre-screening
– starostlivosť o zverené projekty a databázu uchádzačov
– rôzne marketingové aktivity
Zamestnanecké výhody
– dynamické pracovné prostredie. “Bohužiaľ” na nudu nie je u nás čas
– skvelých kolegov
– motivujúce finančné ohodnotenie. tvoja šikovnosť sa pomerne rýchlo premietne do tvojej výplatnej pásky
– ponúkame náročnú prácu, kde výsledky svojej práce vidíš neustále
– nekladieme medze originalite a nápadom, práve naopak – tlieskame kreativite a praktickým nápadom!
– ešte stále váhaš so zaslaním svojho CV?!

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk – Stredne pokročilý (B2)
Počet rokov praxe
1
Vodičský preukaz
skupina B
Počítačové znalosti
Microsoft Excel – základy
Microsoft Outlook – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Osobnostné predpoklady a zručnosti
– urob TEN krok, a pred zaslaním svojho CV sa uisti, že vieš, čo obnáša práca Recruitera v PA. Alebo mi zavolaj a opýtaj sa na všetko, čo potrebuješ vedieť.
– ak máš: dynamiku + ideš/ riešiš approach + self motiváciu + si tímový hráč + sebareflexiu + naozaj veľkú chuť pracovať a učiť sa = hľadáme práve teba!
– určite musíš ovládať Anglický jazyk alebo Nemecký jazyk, kombinácia oboch je obrovskou výhodou + ďalšie jazykové vedomosti viac ako vítané
– aktívny vodič
– zodpovednosť, samostatnosť