Anna Lukáčová (Managing partner)

Svoju prácu mám naozaj rada. Je to kolotoč výziev! Spájať predstavy a požiadavky našich klientov s realitou pracovného trhu do konečného výsledku v podobe jedného, úspešného kandidáta je výzvou. A my v Neumanne milujeme výzvy! :)

 

Princíp úzkej a aktívnej spolupráce s klientom a kandidátom sme v Neumanne povýšili na ten najvyšší princíp. Našim klientom chceme poskytnúť podstatu personálnej služby, poctivú a profesionálnu.
Pracujeme v mladom, dynamickom tíme recruiterských nadšencov, ktorých profesiofnalita a entuziazmus sa denne premietajú do výsledkov ich práce.

 

Vo svete recruitingu, executive search a projektového riadenia  sa pohybujem už viac ako 6 rokov.  V nemeckej personálnej agentúre, kde som pôsobila 5 rokov, som mala príležitosť z blízka spoznať svet automotive/ engineeringu/ výroby. Technické pozície majú v mojom recruiterskom srdci hlboký koreň :) . Našim klientom sme v týchto oblastiach vždy vedeli byť spoľahlivým partnerom. Svoje pôsobenie som v spoločnosti ukončila na pozícii Branch managera troch slovenských pobočiek.

 

V Neumann Consulting sa nadalej venujem vyhľadávaniu talentov pre našich klientov. Môj pracovný čas venujem predovšetkým rozvoju a podpore nášho tímu a aktívnej komunikácii s našim súčasným i budúcim klientom.
X
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial