Lucia Červencová (Managing partner)

Byť súčasťou tímu Neumann znamená pre mňa spojenie práce a záľuby v jednom. Založenie agentúry, spoločnosti a miesta kde sa cítim dobre, je zhmotnenie myšlienky, že ak niečo chcete, naozaj sa to dá.
Podieľať sa na rozvoji spoločnosti a každým dňom prispieť k jej zlepšeniu, je pre mňa skvelý pocit.

 

Milujem dynamickú prácu, každý deň je u nás iný, čo nám prináša príležitosť sa neustále zlepšovať.
Veľký podiel mojej práce tvorí komunikácia s klientmi, akvizícia nových pracovných ponúk a projektov, riešenie zmluvných podmienok, podieľanie sa na chodu spoločnosti ako takej. Vo svete Sales a HR sa pohybujem od roku 2010.

 

Vyštudovala som manažment na Ekonomickej univerzite v Bratislave a na začiatku mojej pracovnej kariéry som pôsobila v nemeckej personálnej agentúre na pozícii Sales representative.
O 3 roky neskôr som dostala ponuku viesť agentúru v rámci Slovenska s koreňmi v ČR. Dostala som tak príležitosť získať skúsenosti zo všetkých oblastí, ktoré riadenie agentúry obnáša a ktoré môžem teraz zúročiť u nás.

 

Našou najsilnejšou hodnotou je ľudský prístup a vzájomná dôvera s klientmi.
Našou prácou je úspešné spájanie kandidátov a zamestnávateľov. V polovici roka 2015 sme vytvorili tím mladých úspešných ľudí, ktorí sa v práci ,,našli“ a postupne sa náš tím rozrastá stále o nových členov.

 

X
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial