Martina Kapralčíková (Team Leader Recruitment)

O mne

Ako si sa k nám dostala? Ako dlho spolupracujeme? Akym vývojom/ rastom si u nás prešla. Povedz nám o sebe niečo prekvapujúce, čo zaručene nikto z nás nevie:)

Po skončení VŠ a roku praxe strávenej mimo HR som rozmýšľala o tom, ktorým smerom by som sa chcela ubrať 😊 . Bola to práca s ľuďmi (áno tá, ktorú všetci na pracovných pohovoroch milujú 😃) a využitie anglického jazyka (tomu som sa venovala počas vysokoškolského štúdia). Zaujal ma inzerát, ktorý Neumann inzeroval, aktuálne rozširoval svoj tím recruiterov – oslovil ma najmä tým, že bol napísaný ľudsky, vtipne a mala som obraz o tom, čo by ma v novom zamestnaní mohlo čakať a povedala som si, že to je to, čo by ma mohlo do budúcna baviť. Tak som sa rozhodla zareagovať. Zúčastnila som sa pohovoru, skúšobného dňa a vyšlo to 😊. V Neumanne budem v máji 5 rokov. Je to pomerne veľká časť života (ktorá ani neviem ako rýchlo ubehla) a som za ňu vďačná. Začínala som ako recruiterka, pre ktorú bol svet HR a recruitingu niečím úplne novým. Postupne som prešla rôznymi situáciami, naučila sa množstvo nových vecí a v neposlednom rade spoznala super ľudí 😊. Aktuálne pracujem na pozícii tímlíderky recruitingu a som veľmi vďačná za to, akými kolegyňami som obklopená, či už po skúsenostnej, ale najmä po ľudskej stránke. "Povedz nám o sebe niečo prekvapujúce, čo zaručene nikto z nás nevie" - keď som bola malá, mala som imaginárneho psa Molly, ktorý sa, (našťastie), o pár rokov stal skutočným :D

Spomeň si na jeden ultimátne pamätný pohovor :D nech už bol super divný, alebo super užasný.

Ak by som mala zhrnúť pomer super pohovorov a super divných pohovorov, som šťastná, že som mala šťastie na viac super pohovorov :D . Utkvel mi v pamäti kandidát, ktorý bol frustrovaný (dlhšie si nevedel nájsť prácu) a dôvodom každého odchodu z predošlých zamestnaní (zamestnaní bolo cca 10 a kandidát nikde nevydržal viac ako rok – išlo o pracovnú pozíciu vo vyššom manažmente, kde len samotné zaúčanie trvá obvykle pol roka), bol zamestnávateľ. Týchto zamestnávateľov častoval nie veľmi vhodnými slovami – samozrejme, že sme vo výberovom procese nepokračovali.

Čo nám o tebe prezradia tvoji kolegovia? Nešetri sa.

Že mám rada kávu, robím super mrkvový koláč a rada chodím v práci na poštu :D, že mám na veľa pracovných povinností nastavený v telefóne budík, aby som na nič nezabudla (aj napriek tomu, že viem, že existuje množstvo iných možností :D) a kolegyne doslova milujú (:D), keď ich prudké pracovné sústredenie vyruší cinkotanie budíka :D. Našťastie sa už lepším, však, drahé kolegyne :D.

Akú výnimočnú dovolenku, takú, ktorá sa dá zažiť len raz za život, ste si vzali alebo by ste si chceli vziať?

Nemám presnú predstavu, pre mňa je podstatné stráviť dovolenku s blízkymi ľuďmi. Milujem pešiu turistiku a som rada, keď neplánujem a len tak sa stratím v danom mieste.

Aká je podľa teba osobnostná “výbava” kandidáta, ktorý/á je predurčený/á úspieť na pohovore u klienta

Komunikatívnosť, pravdovravnosť a autentickosť :)

Navštívte Neumann

Záhradnícka 4152/29, 811 07 Bratislava

+421 918 241 048

+421 918 631 491

info@neumannconsulting.sk

IČO: 44 877 846

DIČ: 2022859707

IČ DPH: SK2022859707

Sledujte Neumann
Odoberajte newsletter
© 2024 Made byBeCode s.r.o.