image
logo icon

Referencie

Kandidáti

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať spoločnosti Neumann Consulting, konkrétne pani Lovás Pallerovej, že mi pomohli pri zmene zamestnania. Aj keď som zo začiatku váhala, či zamestnanie zmeniť, musím uznať, že to bol správny krok. Celý proces prebiehal hladko, mala som vždy priebežné informácie o výberovom procese. Túto personálnu agentúru môžem len odporučiť!

Ivana
Inžinier kvality

S personálnou agentúrou Neumann Consulting som mala skvelú skúsenosť a konkrétne s p. Kapralčíkovou bola radosť spolupracovať. Bola priateľská a počas celého výberového procesu bola so mnou v komunikácií. Vďaka jej pomoci som získala skvelú prácu. Ďakujem!

Monika
Administratívny pracovník

Veľmi pekne ďakujem za príležitosť zúčastniť sa výberového konania na pozíciu Procesného inžiniera, ktorú mi pomohla sprostredkovať personálna agentúra Neumann Consulting. Pani Kartíková, ktorá so mnou počas celého procesu komunikovala, bola veľmi príjemná a nápomocná. Vďaka nej prebehol výberový proces hladko, všetko mi bolo komunikované jasne a zrozumiteľne a ja sa teraz môžem tešiť nástupu do nového zamestnania. Neumann Consulting odporúčam všetkými 10.

Roman
Procesný inžinier

Spolupráca s pani Alfoldiovou zo spoločnosti Neumann Consulting bola viac ako príjemná. Napriek zdĺhavému výberovému konaniu som mal vždy aktuálne informácie o stave výberového procesu, spätné väzby po jednotlivých kolách pohovorov a veľa užitočných rád. Ak by som v budúcnosti premýšľal nad zmenou spoločnosti, určite budem kontaktovať spoločnosť Neumann Consulting. Pani Alfoldiovej ďakujem za sprostredkovanie pozície, ktorá mi umožnila kariérne rásť.

Peter
Projektový manažér

Odporúčam, profesionálna agentúra, ktorá reaguje na osobné potreby. 👍🏻

Štefan
Nákupca

Veľmi pekne ďakujem za pomoc pri hľadaní nového zamestnania a užitočné rady, ktoré som dostal.

Martin
Technológ

Klienti

Na pomoc s náborom máme zazmluvnených viacerých partnerov, ale ak by som mala odporučiť jednu agentúru, bol by to určite Neumann Consulting, nakoľko profily, ktoré od nich dostaneme, sú naozaj relevantné a kvalitné.

MAGNA SLOVTECA s.r.o.
Barbara Vermešová, HR Specialist

Na spoločnosť Neumann Consulting, s.r.o. sme sa obrátili z dôvodu dynamického rozvíjania sa našej spoločnosti na slovenskom trhu, s čím súvisí aj potreba veľkého počtu kvalifikovaných zamestnancov. Na agentúre Neumann Consulting oceňujeme najmä promptnú a efektívnu komunikáciu recruiterov, ich profesionálny, ale aj ľudský prístup počas aktívneho vyhľadávania potenciálnych kandidátov pri obsadzovaní pracovných pozícií v našej spoločnosti. Výberový proces prebieha na vysokej úrovni aj vďaka dôslednej selekcii zasielaných profilov z bohatej databázy. Veríme, že sa naša spolupráca bude aj naďalej uberať týmto správnym smerom.

Unipetrol
JUDr. Katarína Kurata Tencerová, HR manager

So spoločnosťou Neumann Consulting spolupracuje Schneider Electric Slovakia dlhodobo už niekoľko rokov. Ceníme si kvalitu odporučených uchádzačov, ako rýchlosť komunikácie a schopnosť reagovať na naše potreby a vysoké požiadavky v oblasti náboru.

Schneider Electric Slovakia
M.Krankus, Talent Acquisition Specialist

S agenturou Neuman Consulting pracujeme uz niekolko rokov a mozeme potvrdit nasu maximalnu spokojnost. Pomahaju nam s obsadenim administrativnych pozicii s narocnejsimi jazykmi ako je napriklad holandstina, francuzstina ci spanielcina. Musime odcenit velmi prijemnu komunikaciu, vzdy sa snazia maximalne pomoct a prvych kandidatov najdu naozaj velmi rychlo od zadania poziadavky. Je to agentura, s ktorou sa nam velmi dobre pracuje a urcite bude nasa spolupraca pokracovat aj v buducnosti. Vdaka vyssie spomenutemu a velmi profesionalnemu pristupu urcite odporucame spolupracu s touto agenturou.

Vertiv Slovakia,a.s
Petra Gregušová, HR Generalist

Spoločnosť Cushman & Wakefield Property Services Slovakia spolupracuje so spoločnosťou Neumann Consulting už od roku 2017. Počas môjho pôsobenia na pozícii HR Manager spoluprácu so spoločnosťou Neumann Consulting hodnotím veľmi kladne. Oceňujem najmä ich aktívnu prácu s profilmi kandidátov a rozsiahlu databázu, vďaka ktorej sú schopní na naše požiadavky zareagovať takmer okamžite.

Cushman & Wakefield Property Services Slovakia
Ing. Zuzana Prachárová, HR Manager

Spoločnosť MTA SLOVAKIA s.r.o. spolupracuje so spoločnosťou Neumann Consulting s.r.o. od roku 2015. Za túto dobu sa nám osvedčil profesionálny prístup pri hľadaní vhodných kandidátov pre našu spoločnosť.

MTA SLOVAKIA s.r.o.
Marta Ožvaldová, HR manager
Navštívte Neumann

Záhradnícka 4152/29, 811 07 Bratislava

+421 918 241 048

+421 918 631 491

info@neumannconsulting.sk

IČO: 44 877 846

DIČ: 2022859707

IČ DPH: SK2022859707

Sledujte Neumann
Odoberajte newsletter
© 2024 Made byBeCode s.r.o.