Pavlína Lovás Pallerová (Human Resources Consultant)

O mne

Keby si prišla, samozrejme legálne :) napríklad k 50 tisícom eur, v čom by si začala podnikať?

Ak by som prišla k veľkej sume peňazí a mohla by som podnikať v čomkoľvek, asi by to bolo v móde. Viem si predstaviť mať malý butik, kde by som predávala pekné oblečenie. Nie som moc podnikavý typ, takže si to predstavujem asi veľmi romanticky. Ale zrejme by som sa snažila vytvoriť príjemný priestor, hlavne pre ženy.

Ako si sa k nám dostala? Ako dlho spolupracujeme? Akym vývojom/ rastom si u nás prešla. Povedz nám o sebe niečo prekvapujúce.

Do Neumann Consulting som sa dostala, klasicky, cez inzerát na profesii. Bolo pred letom, ja som bola ešte na vysokej škole a zrazu mi napadlo, že však nemôžem byť celé leto doma! Vedela som, že sa chcem venovať HR, takže som hľadala. :) Ako brigádnička som nastúpila v júli 2021 a na full time pozíciu Human Resources Consultant v auguste 2022. Takže v spoločnosti som už takmer 3 roky. Čo sa týka osobného rastu, tak som sa veľmi osmelila v komunikácií. Doteraz si pamätám, ako som sa v začiatkoch hodinu v strese pozerala na telefón. Aktuálne mi nerobí problém vybaviť aj najpríjemnejší telefonát. :) Fun fact je ale ten, že doteraz v súkromnom živote radšej napíšem správu, akoby som mala niekomu volať.

Spomeň si na jeden ultimátne pamätný pohovor nech už bol super divný alebo super úžasný.

Našťastie tie nepodarené pohovory, si veľmi nepamätám. Na druhej strane, doteraz príjemne spomínam na pohovor, na pracovnú pozíciu Plant Manager. Kandidát bol tak príjemný! Počas celého pohovoru, mi ani raz nedal „pocítiť“, že on je niekde inde a trpezlivo odpovedal na všetky moje zvedavé otázky. Aj keď to s kandidátom bohužiaľ nevyšlo, doteraz, keď si na pohovor spomeniem mám len príjemné spomienky. :)

Akú výnimočnú dovolenku, takú, ktorá sa dá zažiť len raz za život, ste si vzali alebo by ste si chceli?

Ak by som mohla zažiť akúkoľvek dovolenku, tak by som chcela zažiť všetko! Chcela by som oddychovať na brutálnej pláži, spoznávať všetky krásne mestá a vyštverať sa do všetkých krásnych miest. :) Môj najväčší sen je aktuálne aspoň týždeň na Madeire, podľa fotiek je to úplný raj. Dokonca spája v sebe krásne mestá, miesta a tie pláže!

Navštívte Neumann

Záhradnícka 4152/29, 811 07 Bratislava

+421 918 241 048

+421 918 631 491

info@neumannconsulting.sk

IČO: 44 877 846

DIČ: 2022859707

IČ DPH: SK2022859707

Sledujte Neumann
Odoberajte newsletter
© 2024 Made byBeCode s.r.o.