Senior sales analyst

sd
Informácia o pozícii

Lokalita

Bratislava

Druh pracovného pomeru

Plný úväzok

Termín nástupu

dohodou

Mzdové podmienky (brutto)

od 2750 eur brutto
Náplň práce

Pracovnú pozíciu Senior sales analyst obsadzujeme pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v elektrotechnickom segmente.

Hľadáme kandidáta/ku s predošlou praxou na analytickej pracovnej pozícii, ideálne na pozícii Sales/ Business analyst, so skúsenosťami s prácou v MS Excel a Power BI.  Aktívny anglický jazyk je pre pozíciu nevyhnutný, nakoľko sa využíva denno-denne v komunikácii so zahraničnými kolegami.

– analýza dát v oblasti predaja, zabezpečenie konzistencie údajov
– podieľanie sa na implementácii a monitorovaní nástrojov a metrík na riadenie výkonnosti predaja (produktivita, miery konverzie, objem objednávok)

– spolupráca s IT oddelením pre zaistenie správnosti CRM reportov a ich efektívneho využívania sales odd.

– spracovanie metrík a tabuliek v Power BI
– reporting
– práca s MS Excel

Benefity

–  práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
– 13. ty plat
​- dni voľna naviac
​- flexibilný pracovný čas
​- 7,5 hod pracovný čas
​- pravidelné prehodnocovanie mzdy​

O klientovi

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v elektrotechnickom segmegnte. Spoločnosť predstavíme vyhovujúcim kandidátom/kám počas 1. kola pracovného pohovoru.

Osobnostné požiadavky a zručnosti

​- orientácia na detail
​- silné analytické zručnosti
​- komunikačné zručnosti – prezentácia analýz vyššiemu manažmentu
​- aktívna práca v MS Excel
​- aktívny anglický jazyk – denné využitie v komunikácii so zahraničnými manažérmi
​- skúsenosť s prácou v Microsoft Power BI ​

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Informácie o výberovom konaní
sd

Martina Kapralčíková

jantakova@neumannconsulting.sk

+421 948 202 329

Zaujala Vás táto alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite mi svoj životopis spolu s Vašou fotografiou.

Zdieľajte alebo pošlite pozíciu priateľovi
Navštívte Neumann

Záhradnícka 4152/29, 811 07 Bratislava

+421 918 241 048

+421 918 631 491

info@neumannconsulting.sk

IČO: 44 877 846

DIČ: 2022859707

IČ DPH: SK2022859707

Sledujte Neumann