REFERENCIE

Spoločnosť Cushman & Wakefield Property Services Slovakia, s.r.o. spolupracuje so spoločnosťouu Neumann Consulting, s.r.o. v oblasti personálnych služieb. Služby agentúry využívame pri vyhľadávaní kandidátov v prípade potreby obsadenia našich voľných pracovných pozícií. Spoluprácu s agentúrou hodnotíme veľmi pozitívne. Personál pristupuje k našej spoločnosti profesionálne, či už konkrétni pridelení recruiteri, ale aj vedenie agentúry. Naša kontakná osoba s nami udržiava neustály kontakt a priebežne nás informuje o plnení zadanej požiadavky.

Veríme, že naša spolupráca bude aj naďalej pokračovať v takomto pozitívnom smere.

Ing. Miroslava Mališová - HR Manager - Cushman & Wakefield

So spoločnosťou Neumann Consulting, s.r.o. som začala spolupracovať predm niekoľkými rokmi. Po zmene zamestnávateľa som ich oslovila opäť so spoluprácou u nového zamestnávateľa, nakoľko ju hodnotím veľmi pozitívne. S recruitermi sa dobre komunikuje, na pozíciách pracujú aktívne, komunikujú na rovinu a vyzdvihla by som aj kvalitu kandidátov.

Verím preto, že naša vzájomná spolupráca bude aj naďalej úspešná.

Martina Bacovská - HR Bussiness Partner - Vertiv

Napriek stále pomerne krátkej spolupráci so spoločnosťou Neumann Consulting, som v jej konzultantoch našiel spoľahlivého partnera pri výbere a obsadozvaní tak špecializovaných, ako aj manažérskych pozícií. Ich spoločnou črtou je profesionálny a proklientsky prístup, snaha pochopiť potreby zákaznika a k tomu prispôsobiť samotný výberový proces.

Teším sa na ďalšiu perspektívnu a dlhodobú spoluprácu

Viliam Krajčovič - Martinrea Slovakia Fluid Systems

Spolupráca so spoločnosťou Neumann consulting je na veľmi vysokej úrovni. Od komunikácie, cez kvalitu zasielaných profilov až po priateľský prístup. Je to jedna z mála personálnych spoločností, ktorá ihneď pochopí potreby zákazníka a tým pomáha k zrýchleniu celého výberového procesu. Oceňujem schopnosť recruiterov (najmä p. Prelovskú), ktorí poznajú pracovný trh a vedia promtne reagovať.

Lívia Tomčíková - HR Manager - Inalfa Roof Systems Slovakia s. r. o.

So spoločnosťou Neumann Consulting, s.r.o. úspešne spolupracujeme od roku 2015. Spoločnosť pre nás obsadzovala viacero technických pozícií. Veľmi si ceníme prístup konzultantov a kvalitu ponúkaných kandidátov. Pevne veríme v úspešnú spoluprácu pri obsadzovaní pracovných pozícií v našej spoločnosti.

Bc. Katarína Galbavá - HR Manager - ECS Slovensko, s.r.o.

Spolupráca so spoločnosťou Neumann consulting je dlhodobejšia a kvalita služieb sa neustále zvyšuje. Rada by som vyzdvihla ľudský a priateľský prístup recruiterov. Veľmi kladne hodnotíme tiež ich proaktivitu. Od spoločnosti Neumann consulting sme obdržali najviac sprostredkovaných CV na technické pozície. Ťešíme sa na ďaľšiu spoluprácu.

Mária Lenická - HR Manager - Antolin Trnava

Spoločnosť MTA SLOVAKIA s.r.o. spolupracuje so spoločnosťou Neumann Consulting s.r.o. od roku 2015. Za túto dobu sa nám osvedčil profesionálny prístup pri hľadaní vhodných kandidátov pre našu spoločnosť, ktorá v poslednom období z dôvodu rozširovania výroby vytvára nové pracovné pozície. Oceňujeme najmä komunikatívny a promptný postoj recruiterov spoločnosti a ich správne aktívny prístup, ktorý je hlavným dôvodom, prečo pri obsadzovaní nových pracovných pozícii budeme i v budúcnosti kontaktovať práve spoločnosť Neumann Consulting s.r.o.

Marta Ôžvaldová - HR Koordinátor - MTA Slovakia s.r.o.

Veľmi si ceníme odborné zázemie, ktoré nám zaručuje vysokú kvalitu služieb. Pevne veríme, že naša vzájomná spolupráca bude aj naďalej úspešná.

Mgr. Patrik Melioris - Prokurista - Web Shopping s.r.o.

So spoločnosťou Neumann Consulting sme si vzájomne vybudovali veľmi dobrú spoluprácu. Profily kandidátov, ktoré nám sú prezentované, spĺňajú všetky požiadavky na nami zadané pozície. Disponujú databázou kvalitných pracovníkov, čo sa aj prejavilo spoločným obsadením pozícii. Veľmi si ceníme aj Váš tím kolegov, ktorí sú vždy nápomocní a pozitívne pracovne naladení, čo je v dnešnej dobe veľmi cenné.

Ing. Vladimír Ožvolda - Plant manager - Mevis
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial